Podpowied od czytelników bez echa

Zawsze się zastanawiam jaki temat dla was wybrać, co wam opowiedzieć, co wam napisać by was zaciekawiło. Jak was zainteresować. Jaki według was jest najciekawszy temat by go poruszyć. Za każdym razem kiedy was pytam co byście chcieli przeczytać bądź czy mój blog jest ciekawy odbija się to do mnie głuchą ciszą i ja nigdy nie wiem co zrobić, co napisać by was choć przez chwile zatrzymać na mym blogu, na mym Fanpage.

Mam nawet z dziesięć kopi roboczych gdzie zaczełam cokolwiek pisać ale zakończyłam bo uważam że by to było bez najmniejszego sensu.Zaczełam o panicznym lęku gdzie pare matek go chciało ale wywnioskowałam że jestem mało doświadczona by was pouczać i by wam dawać swoje przykłady dlatego to zostało tylko jako kopia robocza. Drugi był też fajny o strachu przed krytyką ale się właśnie tego wystraszylam i również go nie opublikowałam.

Malo motywacji kochani, a ja może jestem bezpośrednia ale z lekka nutka samo oceny i wstydu i nie zawsze i nie każdy może to dostrzec.


Moje drogie mamy blogerki i nie. Te naj ważnieszje bo was więcej i wy bardziej czytacie.


kiedy widze że ktoś odlubia mój FP to wtedy mam większy nie dosyt i mniej motywacji by pisać cokolwiek i kiedykolwiek bo wiem że jestem beznadziejna bo nie chce się wam mnie czytć bo wale błędy ortograficzne i interpunkcyjne że aż w oczy razi i żal mnie czytać jak to powiedziała jedna pani która do tej pory mnie czytała ale już tego nie robi, a na pytanie czy by może pomogła i mnie poprawiała odpowiedziała żeby się nie ośmieszała i nie pytała się o taką głupote tylko szła do pierwszej klasy po nauki i rozum, No tacy ludzie są i właśnie przez takie mamy ja nie mama ochoty publikować więcej postów choc może niektóry by były pomocne ale samo krytyke też mama i nie mama ochoty jej w kont chować.Mówie wam gdy pytam to szukam pomocy by się rozwijać i szukać podpory, oraz pomocy!dziękuje, Pozdrawiam!!

7 komentarzy :

 1. a ty piszesz dla siebie czy dla innych? bo pisanie na siłe tylko tego czego chcą czytelnicy jest bez sensu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisze dla siebie i dla innych, ale dla mnie każdy tekst to waga złoto.

   Usuń
 2. tacy są ludzie...czasami wredni...rzeczywiście robisz błędy, ale to nie jest powód by Cię obrażać. Jeśli chcesz mogę Ci trochę pomóc. I pisz dalej, nie poddawaj się. Jeśli sprawia Ci to radość to pisz. Fajnie jest mieć miejsce, gdzie można się wygadać, wyżalić, podzielić radościami i poradzić. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo chętnie. To napisz na prv do IGIMIGI :-)

   Usuń
 3. Klaudia pisz dalej i nie poddawaj się, zobaczysz z czasem będzie lepiej :) Ja bardzo lubię tu zaglądać i czytać co u Ciebie nowego :) Jeżeli potrzebujesz pomocy, to ja służę swoją osobą :) Pozdrawiam i do miłego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. pisz kochana co masz w sercu , nie próbuj na sile sie podobać , nie badz kopia bo orginal jest zawsze cenniejszy i wartościowszy ! ja pisze cho nie umiem ale pisze bo lubie ! pozdrawiam Klub Mamusiek - Goska zalozycielka

  OdpowiedzUsuń