Chcieć to móc?

Po ostatniej akcji którą dla was stworzyłam, powiedziałam że więcej takich nie będzie ale gdy przyszło mi do głowy że fajnie by było gdybym stworzyła coś na urodzinki mojego syneczka nagle sponsorów nie ma. Albo mają tak napięty grafik z sponsorowaniem albo są tacy co prezentów nie wysyłają więc ich lepiej się nawet nie pytać.Zrobiłam wydarzenie gdzie sponsorzy mogą się wpisać i mi pomóc. Przy ostatnim konkursie było mnustwo Sponsorów i jeszcze więcej zainteresowanych. No prawie 300 zdjęć!


Oto jedno z słodkich zdjęć konkursowych poprzedniej edycji.


Wyniki konkursu znajdziecie tu na blogu oraz są tu zdjęcia nagród.Jest to dużo pracy znależć sponsorów potem napisać rególamin i przy wynikach Sprawdzać spełnienie warunków. Ale czego dla  was się nie robi. Wiem że niektórzy są tylko na konkursy ale ja wtedy to widze i zrobiłam mały psikus by było fer i więcej byście nie wrócili!!
A oto nagroda od kochanego sponsora na którego moge zawsze liczyć!
Decoretta też mnie nigdy nie zawodzi!! Kocham!!


Leni zawsze jest zemną! To są sponsorzy z którymi zamieniłam pare słów i na których moge zawsze liczyć a jak z resztą to nie mam pojęcia. Pomożecie??! A wy co sądzicie uda mi się ten konkurs?? A może macie kogoś kto by coś ofiarował dla mnie na konkurs i uszczęśliiwił dziecko na święta???Ja was ciepło pozdrawiam wraz z syneczkiem!!     Pomocy!!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz