Jestem Taka nie idealna.

Nikt nie jest idealny, ale za to wiele osób jest przemądrzałych.

Widząc, że ktoś popełnia błąd lub gafę ludzie naśmiewają się z niego.

Nie wiedząc, że dana osoba nie ummie sobie z tym poradzić, nie zawsze zna rozwiązanie na ten oto problem, a wy ludzie oczekujecie by był alfą i omegą.

- TAK

-Dokładnie

-Wy

Oczekujecie od człowieka by był wielce uczony i znający wszystkie frazy oraz zagadnienia a to jest nie możliwe. Wyprzeć się możecie ale zajrzyjcie w głąb siebie i pomyślcie czy kogoś kiedykolwiek skrytykowaliście? Nikt nie jest bez winy-nawet ja, ale potrafię się przyznać a Wy??
 Nie jest proste nauczyć się czegoś na starość, czego człowiek całe życie nie potrafi przyswoić!

Dokładnie tak samo robicie ze mną!!

Pisałam Wam tutaj kiedyś że mam dysortografię. Nie wspominając o tym że zjadam litery pisząc i czytając. Przecinki to wiem, żeby używać tylko w dwóch miejscach a reszta pisowni to dla mnie czarna magia. Polski to dla mnie czarna magia. Jest coś w czym nie jestem dobra a i nie jeden ma z tym problemy. Matematyka za to jest lekarstwem na me ciężkie rany po języku polskim i czymś co lubię i to mnie relaksuj.Matematyki nie da się nauczyć-ją trzeba rozumieć. Gdy ktoś pod moim postem napisze słowo poprawione w komentarzu, to ja też je poprawiam i jest wszystko OK, ale osoby i komentarze typu ,, Co ty tu dziewczyno robisz w tym świecie'' Odrazu to usuwam!

Najbardziej boli gdy muszę czytać coś obraźliwego na swój temat. A ja nie potrafie zmienić tego ,że pisanie jest dla mnie straszną męką. Tak naprawde nikt z Was się nie przyzna jakie popełniacie błędy, ale mówienie o innych przychodzi Wam z łątwością.

Wstyd mi za tych co tylko krytykują!!
,
,Popraw na ó w słowie bóstwo'' to ja rozumiem i ładnie poprawiam a w odpowiedzi na komentarz piszę- "już" oraz "Dziękuję", bo miłej osobie moge podziękować ale obrażliwych komentarzy tolerować nie będę.

Hejty się zaczynają i jak widze lubicie to, ale ja się nie dam!
Znalazłam dwie kochane kobiety, które są bardzo życzliwe isprawdzają moje wypociny by niektórzy z Was, nie mogli się choć raz doczepić jak ja piszę i co ja piszę. Dziękuję!!

Te panie były dla mnie miłe w krytykowaniu bo grzecznie napisały ale ta pani niżej miała zły dzień, nawet blogerka z Kogellmodel mi pomogła.

opis to taki że pani bez zdj to nie miła pani a blogerke całkie zatuszowałam bo pisała z prwatnego a ona nie chce by ją w ten sposób poznawali. 

Dziekuje!!

3 komentarze :

  1. Nikt nie jest idealny i az sie na to patrzec nie chce :/ nie przejmuj sie!
    Źle mnie napisałaś :P kogelmogell

    OdpowiedzUsuń
  2. Klaudia foch! :D pomagałam Ci przy serduszkuuu :) byłam taka miła :p

    OdpowiedzUsuń