Roczek Igora- Moje roczne szczęście

25.11.2013 godzina 6.05 przyszedł na świat Igor,chłopiec który ważył 3480 i mierzył 56 cm. Był książkowym dzieckiem który dostał 10 punktów.

Gdy był w brzuszku mamusia już go pokochała, jej instynkt się ujawnił jeszcze zanim zobaczyła dziecko. Nie wyobrażała sobie że może go nie pokochać, a raczej jej bo twierdzenia były że dziewczynka i imię było dla małej laski <Lena> a wyszedł chłopak który miał być <Wiktor> ale tato był na nie i wybrał <Igor>

Są wzloty i upadki. Nie przespane noce. Nerwy i paznokcie zjedzone. Nie moc. Ale jest też radość gdy się patrzy jak własne dziecko robi postępy, które tylko ty widzisz w danej chwili bo nikt inny nie jest z nim całymi dniami jak matka i to jest piękne w tym wszystkim. Love my boy!

Kiedyś ktoś się pytał gdzie zdj mojego synka nie ma bo nie robie dużo bo odpowiedniego sprzetu nie mam <nie stać> ale coś tam dla siebie czasem robi a oto pare z nich. Rewia mody to nie jest bo się nie przelewa ale zdjęcia robione na pamiątke.

zdj robione przez cały rok jego życia ale nie są kolejnością poukładane! 
10 komentarzy :

 1. Śliczne zdjęcia i piękny Igorek :-*

  OdpowiedzUsuń
 2. Święte słowa że Mama to widzi wszystko zwłaszcza o mamach niepracujących. Takie uroki macierzyństwa. Bywa ciężko ale Miłość wszystko wynagradza. Dużo zdrowia i radości dla Igorka:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. OD Katarzyna Katarzynka: Igusiu wszystkiego najlepszego z okazji 1 urodzinek! Życzę Ci bardzo dużo miłości i pięknych chwil! I wielu kolorowych balonów na przyjęciu! ;* Buziaki! P.S. Jesteś prześliczny :* :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 11 minut po północy a zegar pokazuje 15:11 :D a to urodzinowe zawirowania :D Jeszcze raz sto lat! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehehehe a to nawet troche nie bardzo bo ja post publikowałam około 22. Hehehe

   Usuń
 5. Wszystkiego najlepszego dla Igorka! Mnóstwo radości i zdrowia! Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Jej ile zdjęć :D bardzo do ciebie podobny! Sto lat! Rewia mody heh aleś to ujęla. U mnie tez nie ma, bo wszystko, no prawie wszystko z sh :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje też z SH i ja się nie wstdze! Ale rewi jak niektórzy to nie robie bo czasu brak! No cóż życie. Bałam się że powiedzą że wstd takie zdj wstawiać ale jednak narazie cisza!!

   Usuń
  2. Dlaczego wstyd? Są śliczne. :)

   Usuń
 7. Wszystkiego najlepszego dla Igroka w dniu 1 urodzin!

  OdpowiedzUsuń