Zmiany.

Zapragnęłam mieć inny szablon bloga. Bloga którego jak do tej pory odwiedzałam sporadycznie i pisałam jak już musiałam. Nic na siłę! 

Chciałam zaprowadzić zmiany w swoim fikcyjnym świecie, a zaczęło się od szukania kogoś kto by coś dopomógł i wytłumaczył.
Odezwała się pani która jest grafikiem komputerowym. Pani Ewelina chciała pomóc ale czas jak to mówią nagły. Praca od godzin wczesnych do późnych a jeszcze w domu córa i ma swoje robótki które zobaczycie TU 
Polecam Dziewczyny pracę!

Pamiętacie mamusie że mam też drugie konto o nazwie Kobiety Doradzą i razem zemną prowadzą go jeszcze 5 dziewczyn a jedna z tej piątki ma swój blog Mama Kreatywna i to właśnie Magda mi dużo pomogła. Szablon który mi się spodobał znalazłam TU. Magda mi go wgrała kodem CSS gdzie widok wstępny bardzo mi się podobał, ale jak wszytko i tutaj trzeba było go dopracować. Zmiana napisów menu, dopasowanie panelu bocznego, usunięcie niektórych gadżetów, a dodanie tych które dodadzą uroku mego świata.

Urok mego bloga jest ale niektóre napisy i zdjęcia zostały po Angielsku i zmienić nie umiemy dalej, ani ja ani Magdusia.
Ta pani w kółeczku oraz napis obok. To trzeba zmienić w kodzie CSS a tego ja kompletnie nie rozumie. Tutaj troszkę się rozumie Magda i napis mi zmieniała ale zdjęcia nie umie. Ja rozumie. Może jest dobra duszyczka która by mi wytłumaczyła jak tam dodać zdjęcie?? PROSZĘ!!

Jest jeszcze coś rówinież ważnego. Grafika czyli zdjęcie startowe zamiat nazwy i tutaj pomagała mi Sabina, która również ma FP o nazwie  Córeczka mamusi i tatusia 
Kobitka ma talent do robienia grafiki i to ona mi zrobiła kilka z których ja wybrałam jedno naj piękniejsze.Ostatecznie stanęło na tym logo
Moje wybrane logo na cudownym blogu prezentuje sie tak: Klik 


Sama też kombinowałam, żeby nie było że wysługuje się innymi.
A takie cudeńko zrobiły bardzo dawno temu laseczki z FP Love 2 Work
Moje sugestie i podziw pobierałam od FP takich jak Mamala. Mama-Kubusia  MamaBloguje  oraz właśnie Love 2 Work. Laski też mają gotowy szablon przerobiony po polsku.


Teraz jak wchodzę to aż się chce pisać bo to tak pięknie wygląda!


1 komentarz :

  1. O jest już Twoje zdjęcie zamiast tego przykładowego! Śliczne! Super, że wracasz do bloga :)

    OdpowiedzUsuń