Jaki wpis na Blog- Ranking najpopularniejszych wpisów


Blog posiadam już dłuższy czas i naprawdę czasem nie miałam pojęcia o czym pisać i nadal nie mam. Zaczęłam zbierać od tych blogerek, które naprawdę znam i znają inni, najpopularniejsze posty i ich liczbę odsłon.

Jak dla mnie to jest bardzo fajna sprawa bo wiesz co inni najbardziej lubią czytać i samemu się zastanowisz co napisać by inni chcieli czytać.
Wiadomo, że nie metodą kopiuj wklej bo to jest nie legalne ale można się sugerować tym wpisem i dodać swoje przemyślenia.

Zrobiłam ranking tych wpisów na stronie Rankinguje.pl
Wyszło to nawet całkiem ładnie.


*Na pierwszym miejscu znalazł się wpis z blga Joanny KLIK  , który mnie zadziwił swoją popularnością. Poznałam ją niedawno, jak na moją głupotę to ona jest bardzo tolerancyjna i mogłam z nią po gadać.
*Na kolejnych trzech miejscach są wpisy Wioli, którą miałam przyjemność poznać osobiście i mogę z czystym sercem powiedzieć, że jest miłą i przyjazną osobą. Prowadzi bloga od trzech lat, a ja od zawsze jak mam problem to szukam wytłumaczenia u niej. Polecam KLIK 
*Kolejne trzy miejsca to wpisy Marty KLIK . Marte znam z tego że każdy postwiony sobie cel uznaje za mus do osiągnięcia. Przynajmniej tak wynika po wpisach. Osobiście (na swój pech) jej nie poznałam ale czytać lobię, tym bardziej, że mam syna jak ona.

*Na pewno znacie Bożenę KLIK Agent celny nie pracujący w zawodzie, praczka, sprzątaczka, cudotwórca od rzeczy niemożliwych. Jej posty są bardzo humorystyczne. Pod przewrotnym tytułem kryje się zaskakująca treść, która ma niewiele wspólnego z blogiem rodzicielskim.


*Ranking zamyka nam Joanna, która była również na miejscu 1. 


Ten piękny Ranking znajdziecie na stronie rankinguje gdzie wpisujecie tytuł oraz parę słów przewodnich, a w całość ubiera wam ich szablon. Super sprawa dla blogerek!! 

A TAK WYGLĄDA MÓJ CAŁY RANKING 


Oczywiście najpopularniejszych wpisów blogerek, które ja znam, i które chciały udostępnić mi swoje statystyki. 
8 komentarzy :

 1. A ja zapytam... Nie przeszkadza Ci, że anibarpiomar ma całkiem podobne logo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli zgapiła zemnie to ma podobne. Ja to logo mam od początku. Ale się tym nie przejmuje.

   Usuń
 2. Jesteś strasznie arogancka.
  To jednak prawda to mówią o Tobie w blogosferze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co mówią na mnie w blogosferze?? To już prawdy nie można mówić. Zwróciłaś mi uwage to sie bronie.

   Usuń
  2. Nie umiesz kulturalnie odpowiedzieć? Zwrócenie uwagi jest dla Ciebie jak atak, że się bronisz.
   Ania swoje logo ma od 31 stycznia 2015, Ty swoje od 1 lutego 2015.
   Więc nie pisz, że "ona zgapiła od Ciebie". Bo mało w tym jest prawdy.

   Usuń
  3. Miej logo jakie chcesz, ale bawi mnie brak pokory u Ciebie.

   Usuń
  4. Dziewczyno to jest tylko jeden dzień różnicy, a ja nawet tej Ani nie znam. Nie wiem dlaczego masz z tego względu problem? Nikomu nic nie zrobiłam a tylko logo mam podobne. Nie martw się bo niedługo będe mieć całkiem inne tylko dziewczyna ma nawał pracy.

   Usuń
  5. A tak szczerze Natalia, ty mnie nawet nie znasz, reaguje nerwowo tak jak ty mnie nerwowo krytykujesz. Ja nikomu uwagi nie zwracam, że ma ktoś podobne lego czy podobnego bloga. Chce ma, nie chce nie ma! Do twojego, też moge się przyczepić bo jedna Perfumeria ma podobne bardzo.

   Usuń