Postanowienia Noworoczne 2016

Mam ochotę przekazać Wam swoje postanowienia noworoczne.
Zastanawiacie się pewnie dlaczego?
Otóż dlatego, że mówiąc Wam o tym liczę na to, że mnie zdopingujecie, a ja będę mogła z czystym sumieniem opisać wam jak je spełniłam i czemu to zawdzięczam?! 


1. Pierwszym punktem będzie waga. Nie zakup wagi, lecz jej zrzucenie z mojego ciałka. A potrzebuje zrzucić 15 kg. Święta mnie dobiły i doszło trochę kilo. W tej chwili ważę 84 kg. Może chce się ktoś dołączyć? Razem raźniej!

2. Punkt drugi to rozkręcenie bloga. Chciałabym więcej pisać by z czasem połączyć przyjemne z pożytecznym (mówię Wam kochani, że do 2017 się rozkręcę, jeżeli się nie uda to usunę!) 

3.Zastanawiam się jak to określić by nikogo nie urazić ani nie wyjść na idiotkę. Na pewno popracuje nad związkiem, bo jak każdy i jak wszędzie są jakieś zgrzyty. Raz większe raz mniejsze ale u mnie większe, może przez mój upór ale to myślę, że się da naprawić.
Życzcie powodzenia!

4. Spełnię swoje jedno marzenie, które to nie wiem bo dużo tego jest ale postaram się spełnić.

5. Stworze profil Beauty na blogu. Będę malować się dla was i czesać. Wiecie że mój zawód to fryzjer ale Kosmetycznie jestem Amatorką jak większość z was i razem będziemy dojrzewać do profesjonalizmu. Jesteście za?

Jest to tylko 5 punktów.
Punktów dla mnie bardzo ważnych.
Myślę, że pomożecie bym je spełniła i rozliczycie mnie z nich?
Bo kto jak nie wy?!
Kocham!!

4 komentarze :