Recenzja Depilatora- Remington smooth & silky

Będąc jeszcze nastolatką zamarzyło mi się posiadanie Depilatora ale mam zawsze mówiła że mi to nie potrzebne, a poz tym to drogi interes. Myśle sobie, ok to sama kupie jak będę starsza. Nadszedł ten moment pare miesięcy temu kiedy trafiła się promocja. Uwielbiam promocje więc dlaczego się miałam nie skusić z zakupem. Kupiliśmy.Pierwsze depilowanie w domu to była jakaś masakra. Całe nogi mnie bolały, bo człowiek nie przyzwyczajony. Za drugim i kolejnym razem było coraz lepiej, czyli mniej bólu.


Depilator jest firmy Remington, który znałam z salonu fryzjerskiego i bardzo go sobie chwaliłyśmy jako markę prostownic, suszarek i reszty sprzętu. Więc patrząc na niego mówię, to musi być dobre.Model jest to Remington smooth&silky.


Producent gwarantuje 
4 tygodnie bez włosów
wyrywa nawet 0,5 mm włosa 
można myć pod bieżącą wodą
2 prędkości depilacji 
Idealny kąt głowicy:Zapewnia optymalny kąt nachylenia pęset i bliski kontakt ze skórą.
Technologia No Slip Tweezer: 40 pęset gwarantuje szybkie usuwanie włosów z cebulkami, dając długo utrzymujące się, jedwabiście gładkie rezultaty. 
Zasilanie sieciowe do zapewnienia stałej mocy 


Ja dla was zapuszczałam przez te 4 tygodnie włosy gdzie wcześnie wykonałam kilkanaście depilacji.

Paskudnie to wygląda, wiem ale chciałam pokazać, że zapewnienia są nie do końca prawdą.
Te włoski, które zostały wyrwane są krótsze, ale są. Włosy, które zostały ucięte przez depilator w sposób nieprzyjemny, odrastają normalnie.

A tak wyglądają moje nogi po depilacji. Gdy przejadę ręką to czuć drobny jak by odrost jedno dniowy, a to jest świeżo po wyrwaniu. Nie wiem czy każdy tak ma ale jak dla mnie to nie powinno mieć miejsca.

Kolejny ,,paskud" jaki mi się dzieje to wrastanie się włosków pod skórę. Ja sobie z tym radze i śladu nie ma ale wiem, że to zły objaw, i ci którzy nie wiedzą jak sobie z tym radzić to zalecam zaprzestanie depilacji.
Ocena depilatora to: 5 na 10. Przykro mi... :-(

1 komentarz :

  1. Depilatora użyłam ze 2 razy :) Jakoś nie mogę się skusić na kupno. Wolę raz ciach przejechać maszynką he he ;)

    OdpowiedzUsuń