Test kremów na wąsik. AVON vs Bielenda


Większość kobiet ma taki problem jak ja. Za dużo hormonów i zbyt mocny meszek czy owłosienie włosów krzaczastych. Włosy krzaczaste znajdują się na nogach brwiach i w okolicach bikini.

Włosy na nogach to żaden problem bo je ogolimy ale już meszek nad górną wargą nie.
Zaczęłam go depilować kremem.Jest to kem do depilacji twarzy ,,Idealna Gładkość" firmy AVON Skin So Soft,  soft & smooth moisturising. Mogę wam powiedzieć że na pewno pięknie nie pachnie, ale usuwa szubko i skutecznie włoski. Jest biały i trzyma się na twarzy dopóki go nie zetrzesz. Mogę
 polecić!!

 Krem firmy AVON mi się kończy, a chciałam sobie kupić paski wosku do depilacji wąsika. Oczywiście jak to ja nie patrzyłam na opis, a na sam obrazek. W domu zobaczyłam co to jest i byłam zła na siebie, że znów krem do depilacji. Skoro go mam to też wam opiszę jego działanie. Otóż jest bardzo słaby i długo go trzeba trzymać na twarzy, a i to nie zawsze da efekt pożądany. jego zaletą jest ładny zapach brzoskwiniowy i nie szczypie w buzie.

Do opakowania Vanity dołączyli szpatułkę, którą się ściąga krem. jest również balsam łagodzący i spowalniający wzrost, grubość włosków. Łagodzi na pewno! nad resztą bym musiała się zastanowić dokładniej.

Porównując te dwa produkty na pewno wygrywa AVON, mimo że nie posiada dodatków, a cene ma tą samą jego skuteczność jest lepsza.


Mile widziany każdy komentarz oraz ocena zdjęć i sugestie dotyczące czego wam brak w ocenie kosmetyku!

Jeżeli bym miała oceniać produkty w skali do 10 to
AVON otrzyma na pewno 8 za skuteczność, a
Vanity otrzyma 6 za delikatność i dodatki.

2 komentarze :

  1. Na razie nie muszę korzystać ale kto wie może kiedyś też będę miała takie problemy. W dzisiejszych czasach mnóstwo kobiet ma problemy hormonalne a co za tym idzie właśnie nadmierne owłosienie.

    OdpowiedzUsuń