Zaczynam kuracje porostu rzęs z serum Bodetko LashBardzo wiele testerek,blogerek posiada serum do rzęs firmy Bodetko Lash .

 Mam bardzo krótkie i słabe rzęsy, więc chciałam przetestować tą odżywkę. Zastanawiałam się przez kilka dni czy do nich napisać, bo jak wiecie ja się nigdy nie narzucam jeśli chodzi o produkty.
Bardzo miła pani odpisała i poprosiła o zdjęcie moich rzęs by określić ich kondycje. Zdjęcia wykonywałam przez kilka dni bo musiało być dobrej jakości i odpowiedni ujęte. W końcu udało mi się jedno z setki zdjęć. (serio tyle zrobiłam) Poprosili o adres a ja podekscytowana później czekałam na paczkę. 
Jest to buteleczka 3 ml, a jej koszt to 149 zł. 
Buteleczka wystarcza na pełną kuracje.Oto kondycja moich rzęs obecnie. Wiem że są tragiczne dlatego mam duże nadzieje co do serum.

11 komentarzy :

 1. Też mam tragiczne i próbuję właśnie odżywkę ale innej firmy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętam Iwona. jak się sprawdza? Są efekty uboczne??

   Usuń
 2. Ja też jestem w trakcie testowania odzywki,ale innej firmy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakiej?? Ja się zastanawiam co będzie jak się skończy stosować tą odżywkę. Czy włoski zostaną czy po wypadają jak większości osób.

   Usuń
 3. Jestem bardzo ciekawa działania tej odżywki :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki za kurację ja na rzęsy nie narzekam chociaż daleko im do pięknych za to taka kuracja przydałaby mi się do brwi. W młodości miałam piękne szerokie brwi takie jak teraz są modne ale skutecznie je depilowalam i teraz są cienkie, a włoski nie chcą już dorastać☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest też kuracja na brwi ale z innej firmy. Jeżeli chcesz, poszukam i ci dam znać.

   Usuń
  2. Na brwi Revitalash! Polecam :)

   Usuń