Bunt dwu Latka- Ubranka Eli- Recenzja


Kobieta będąc w ciąży myśli "o jeny co to będzie jak przyjdzie poród". Rodząc dziecko myśli sobie: "kiedy ono zacznie przesypiać noce". Jak już zacznie przesypiać noce to jest na tyle duże, że ma swoje himerki. Znacie to prawda??

Ja w tej chwili mam 2 letniego syna, który ma okres buntu. Wszystko jest na "NIE" i jeżeli coś, to tylko wtedy jak on chce. Mamy nadzieje, że to minie.


Taki sam bunt dwulatka pokazuje Ela z swoimi ubraniami. Książeczka  jest idealnym odzwierciedleniem tego co dziecko czuje i kiedy  jest szczęśliwe


Ela jest zła. Dlaczego? Bo nie podobają się jej ubrania, które ma na sobie.
Uważa, że może je rozdać zabawkom i zwierzętom.Czymś co bardzo chciała założyć był kapelusz, to było jej marzenie. Kapelusz dziadka - była z niego bardzo zadowolonaEla po rozebraniu się do spodenek poszła po kapelusz. Wzięła ze sobą miśki i zwierzęta ubrane w to, co ona miała wcześniej, bo chciała popatrzeć jak oni w tym pięknie wyglądają.

Jest to książeczka idealna dla mojego malucha. Mało tekstu i duże wyraźne obrazki z jasnym morałem dla rodzica.


Serdecznie polecam.

4 komentarze :

 1. Myślę że taka książeczka też nada się dla starszych maluchów :) moja 4 letnia córcia też ma swoje zdanie w co by się chciała ubrać ;)i nie zawsze jej to pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że się sprawdzi:-) Z tego co pamiętam po sobie bunt jest w każdym wieku.

   Usuń
 2. fajna ksiazeczka, u nas wprawdzie narazie spokoj, corka ma 4 lata, ale w domu jeszcze maluszek 4miesieczny wiec pewnie za dluzsza chwile przyda sie taka ksiazeczka :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy przypomnisz sobie o mnie :-) wpis czeka

   Usuń