Pachnąca Szafa- Ocena Produktów
Pewnego razu trafiłam na stronkę internetową o nazwie Pachnąca Szafa. Od razu mnie zaciekawiło co tam tak pachnie. Uwielbiam takie ,, Smrodki". Wielką fanką jestem słodkich zapachów i świeżości.
Dlatego te dwa pierwsze zapachy są moimi ulubionymi, ale resztą nie pogardzę, każdy znajdzie swoje miejsce! Odświeżacz powietrza Gruszka z Czekoladą oraz Bawełna z Kwiatem Lotosu 
Tak po rozpakowaniu wygląda odświeżacz powietrza. Dekoruje zakątek i jednocześnie ślicznie pachnie! Jest to szklana buteleczka wypełniona esencjonalnym zapachem. Zapach to Dziki bez i Bawełna. 
Kolejny Zapach, który od razu po rozpakowaniu zawisł w szafie. Saszetka o cudownym zapachu. Nie odrzuca po otwarciu szafy i nie jest mdląca. Jak długo będzie pachnieć to uzupełnię jak skończy.  ( boże broń)
Tutaj widzimy po rozpakowaniu pięknie ozdobny Zapach Gruszki z Czekoladą.

Te patyczki, które są zamoczone w zapachu, ja wyciągam po 15 min i kładę luzem, a słoiczek zatykam z powrotem. Zapach jest tak przyjemny i intensywny, że czuć cały dzień. Coś przyjemnego!
I nie mogło zabraknąć kadzidełka. 
Aż chce się je zjeść... 

Te produkty możecie również znaleźć i zakupić w  największych sieciach drogerii i supermarketów w całej Polsce, m.in. takich jak Rossmann, Super-Pharm, Hebe, Tesco, Carrefour, Auchan czy Makro. Serdecznie polecam. 

Podsumowując każdy znajdzie coś dla siebie i zapachy są na prawdę zgrane z przyrodą. Zero przekręcania i zmyłki.
11 komentarzy :

 1. Widzę zmiany :)
  Ciekawy nagłówek ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zaraz będzie największa zmiana... aaaa...

   Usuń
 2. Fajne :)kwiatuszki ślicznie wyglądają ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jako ozdoba Bardzo ślicznie. Ja mam ochotę je namoczyć w tym zapachu i powieść by pachniały. Jak myślisz, dobry pomysł??

   Usuń
 3. Odświeżacz Gruszka z czekoladą pachnie nieziemsko!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z ust mi to wyjęłaś!! Ja się zakochałam w tym zapachu!!

   Usuń
 4. Uwielbiam jak pięknie pachnie! Gruszka z czekoladą mhhh jak to brzmi ;) a jak musi pachnieć! Koniecznie musi się skusić na to połączenie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam jak wkoło mnie pięknie pachnie. Nic tak mnie nie relaksuje jak piękne zapachy! Gruszka z czekoladą mhhh jak to musi pachnieć. Koniecznie muszę zawitać na tej stronie i wzbogacić się o ten zapach ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba fajny byłby pomysł żeby je na moczyć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie je na maczam a później zatykam pojemnik i pachną same patyczki, delikatnie i zmysłowo

   Usuń