Potrzebne Aplikacje na Telefon
Dzisiejsze czasy zaliczamy do XXI w. Wiek ten jest określany jako przełom w technologi jak i medycynie.
Dzisiaj opowiem wam trochę o Technologi, a dokładnie o telefonij.
Praktycznie wszyscy posiadamy telefony, a większość z nich to smart-fony. Smart-fony, który swój system operacyjny mają oparty na ,,Android" lub ,,Windows" posiadają funkcje wgrane jak i możliwe do pobrania z ,,Sklepu Play''
Systemy te są bardzo wygodne i dają wiele możliwości.

Funkcje jakie mamy wgrane przez program to coś prostego i ułatwiającego funkcjonowanie jak i obsługę.
*Klawiatura QWERTY ( wcześniej dostępna tylko w klawiaturach stacjonarnych) ITP. ITD.
Aplikacje ( te wgrane przez sieć jak książka telefoniczna ale też te, które sami ściągamy)

Chciałam wam dziś przedstawić parę aplikacji, które będą wam pomocne nie zaśmiecając pamięci telefonu.

# Na pierwszym miejscu na pewno będą to aplikacje społecznościowe takie jak FacebookInstangram, Snapchat i wiele wiele innych. Aplikacje społecznościowe pobieramy i instalujemy według własnego zakresu, jeżeli chcemy mieć tam konto.

#Drugie miejsce zajmą aplikacje przeglądarek Internetowych ( OperaMini, Googlechrome)
Bardziej wole OpereMini, ponieważ szybciej ładuje strony i oszczędza ilość pobranych MB przy otwieraniu stron.

Trzecim miejscem są Aplikacje pomocne.
Na pewno piszecie dużo wiadomości przez Facebook?
Ułatwiając to ciągłe zerkanie mam dla was aplikacje Messenger. Działa jak aplikacja wiadomości ale piszecie za darmo i z znajomymi na FB.
Posiadacze Instangrama, którzy chcą wiedzieć kto nas polubił, a kto odszedł niech pobiorą aplikacje o nazwie ,,Obserwujący +" ona wam prawdę powie.
Wiem, wiem przydała by się taka aplikacja dla ludzi, którzy posiadają swoje FanPage na FB. Muszę was zasmucić ale jeszcze nie ma takiej aplikacji. Szkoda prawda??! :-(
FanPage ma swoją aplikacje, która nazywa się Menager Fp. Nie musimy za każdy razem przelogowywać użytkowników. Wystarczy, że klikniesz, a jesteś jako FP.


#Aplikacje do przeróbki zdjęć zajęły 4 miejsce. Myślę, że są ważne dlatego nie dałam je na sam koniec. Każdy jest inny i każdy ma inne aplikacje, którymi się wspomaga by zdjęcie wrzucone na FB lub IG było oryginalne i przyciągało wzrok. Aplikacji tego typu miałam setki ale zawsze odinstalowałam je. Mój smartfon powiedział mi że te 2 są idealne i możesz je zostawić. Tak też zrobiłam i używam je bardzo częstoi z wielką przyjemnością. Aplikacje te to : Pixlr, LiPix.

Zapytałam również o aplikacje tego typu panią, która zajmuje się fotografią zawodową. Kochana kobieta przedstawiła mi te oto apki: Moment cam, you cam perfect, camera 360 PIP Camera. Jestem w trakcie ich testu, bo ja bym bez tego nie przeżyła i powiem wam, że urzekają mnie.


#Tutaj chce wam przekazać aplikacje dla miłośników czytania. E-book to również książka ale w oprawie elektronicznej. Forma takiej książki jest ekologiczna i wygodna bo zawsze jest z nami i zajmuje bardzo mało miejsca w bagażu. Do czytana książek potrzebujemy aplikacji. Jedną z nich jest eReadre Prestigio, który otworzy każdy rodzaj pliku. Są małe wyjątk,i a do nich przy da wam się aplikacja PocketBook. Super aplikacje, które umożliwiają czytanie w każdym miejscu świata i o każdej porze.


# Ostatnie miejsce czyli 6 zajmą aplikacje doraźne, dzięki którym ułatwi sobie życie.

Mój Kalendarzyk to aplikacja, która wyliczy wam dzień następnej miesiączki. Może chcecie mieć dzidziusia albo też nie. Ta aplikacja pokaże wam dni płodne oraz nie. Super sprawa dla kobiet.

-Posiadasz konto w banku i męczą cię każdorazowe przelewy w banku bo obsługa nie miała? Skończ z tym i zainstaluj sobie aplikacje swojego Banku i rób przelewy Online.

- Nie zawsze mamy ze sobą kartke i długopis, a potrzeba jest coś pilnie zanotować. Aplikacja Notatnik jest apką potrzebną.

- Na facebooku jesteś w wielu grupach ale nie możesz ich w pełni otworzyć na telefonie. Zapraszam do aplikacji Groups, która wam umożliwi każdą czynność pod ręką. 

-Mówiąc zdrowie miałam na myśli też kondycje, a my nie potrafimy kalkulować kalorii. Do tego przyda nam się aplikacja Endomondo. Ideał dla aktywnych. 

Podsumowując Aplikacje, które są nam potrzebna lub bardzo przydatne to:
 Moment cam, you cam perfect, camera 360, Pixlr, LiPix, Menager Fp, Notatnik, eReadre PrestigioPocketBook, Obserwujący +, Groups , Endomondo, Pip Camera 


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz