Extra mocny żel w sprayu od Stile Unico


Jak ja uwielbiam pisać o produktach do włosów bo wtedy jestem w swoim żywiole i mogła bym się rozpisać na kilka stron. Rozpisać bym się mogła, ale jak mnie dłużej czytacie to wiecie, że nie lubię i nie piszę tak dużo. Dziś mam dla was opis extra mocnego żelu od Stile Unico. To profesjonalna firma fryzjerska, która posiada w swoim asortymencie farby jak i lakiery i gumy do włosów. Ja mam dla was opis żelu w spreju do utrwalania włosów. W zakładzie bardzo często używaliśmy go. Opisać zastosowanie mogę dla was w różny sposób. I tak też zrobię.


Co mówi producent:
Żel spray ekstra mocny  jest profesjonalnym produktem do stylizacji włosów, który bardzo mocno utrwala nawet najwymyślniejszą fryzurę. Charakteryzuje się możliwością kontrolowania ilości nakładanego  żelu, co pozwala na natychmiastową stylizację każdego indywidualnego pasma włosów. Nanosić z odległości  25 cm na suche lub wilgotne włosy. Łatwy do wyczesania.

Co mówię ja:
Idealnie nadaję się do spryskania pasma przed zakręceniem na lokówkę. Skręt jest trwały i idealny.
Przy upięciu idealnie sprawdza się jako ostateczne spsikanie. Ostateczne bo utrwali każdy włos nawet ten delikatnie odstający jeżeli go nie przygładzimy szybko.
Spsikując nim włosy pamiętajmy o odległości by było mocne rozpylenie, a nie mokra i sklejona plama na włosach. Jest on na prawdę mocny. Da się go wyczesać jeżeli jest w małej ilości naniesiony na włosy.
Żel w spraju od zawsze otrzymuje odemnie 10/10 bo odpowiednio go używając zrobi się lekka i zwiewną fryzurę lub mocno utrwalaną, która wytrzyma całą noc albo i dłużej.

Dozownik jest duży i się nie zacina:-) Dobrze rozpyla produkt nie ulewając co jest bardzo ważne.

1 komentarz :