Meglio- Włoskie środki czystości


W każdym domu kiedyś jest czas na sprzątanie. Tym razem ja użyłam produktów firmy Meglio. Jest to Włoska firma, która dopiero zaczyna. Dostałam trzy produkty na spotkaniu Blogerek w Łęczycy.


Gdy zaczyna się sprzątać to najpierw wszystko spryskujemy, polewamy i odczekujemy pewien czas (robiąc inne porządki) by substancja zaczęła działać. WC Gel zaczął się strasznie pienić. Miałam wrażenie, że zaraz wyjdzie mi z klopa ale na szczęście nie. po spłukaniu mnie olśniło blaskiem. Wiecie mając kibelek, który kupiła babcia, to czasem osad z kamienia z wody się robi, nie łatwo go doczyścić. Ten żel tak się pieniąc go ładnie odczyścił. Jestem mega zadowolona.

Gdy chcemy wyczyścić coś tłustego z powierzchni potrzebujemy ciepłej wody z płynem. Każda kobieta ma czasem dość taszczenia miski z wodą pełną jakiś płynów i detergentów, które nie zawsze doczyszczą. Ja ostatnio zamiast całego arsenału wzięłam tylko jeden produkt z dozownikiem. Odtłuszczacz uniwersalni od Meglio. Pracowało się z nim nawet przyjemnie i  o dziwo był skuteczny. Popryskałam tłustą powierzchnię i odczekałam kilka chwil, a następnie przetarłam wilgotną szmatką i po zabrudzeniach nie było ani śladu. Brzmi jak z reklam cudownych produktów. Ja nie jestem aktorką, a to nie jest reklama!
Znacie mnie z tego, że recenzuje dla was różne produkty. Tak! Robię to dla was bo chce wam pomóc w wyborze by później nie żałować wydanych pieniędzy na jakieś badziewie, które nic nie robi i nie pomaga nam w domu.

Meglio Crema to taki nasz Cif. Działa jak polski Cif. On mnie nie olśnił jak jego dwaj poprzednicy.
Doczyszcza tak jak cif ale popryskany odtłuszczaczem uniwersalny o wiele lepiej sobie radził z zabrudzeniami :-)

2 komentarze :

  1. Ja w swoim domu stosuję w większości produkty FM ;) Dobrze się spisują ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie słyszałam o tej firmie ;) Fajnie, że się sprawdziły; )

    OdpowiedzUsuń