Maltex Bayby- Zestaw do nauki sikania
Przychodzi ten okres w życiu dziecka, gdzie czas powiedzieć STOP pieluchom. Witamy nocnik. Idealny Zestaw do nauki sikania odkryłam od Maltex Baby.
Po operacji igor miał duży uraz ale nie poddawałam się. Gdy przyjechał ten zestaw to pozwoliłam mu rozpakować. Wyciągając tłumaczyłam mu, że tu się robi siku. Igor był zauroczony i bez marudzenia (mama gaga) usiadł na nocniku. Uśmiech od ucha do ucha. Kolory mu się podobają i naklejki takie ładne.


Kilka słów o marce:

Maltex Baby jest marką firmy Maltex Sp. z o.o. – producenta tworzyw sztucznych z ponad 20 letnim doświadczeniem. Marka Maltex Baby skierowana jest do dzieci - od niemowlaka po przedszkolaka. Z uwagi na duże oczekiwania ze strony najmłodszych, zmieniające się trendy i nowe technologie wprowadzamy kolejne kolekcje uwzględniając szeroką gamę oferowanych produktów. Kolekcje wzbogacamy szerokim wachlarzem kolorów oraz własnym wzornictwem lub grafiką licencyjną. Artykuły przeznaczone do pielęgnacji i utrzymania higieny dziecka - Maltex Baby wykonane są z największą dbałością o detale z zachowaniem najwyższej jakości. Nasze produkty oceniane są przez użytkowników jako bezpieczne i funkcjonalne.

Misją naszej firmy jest stworzenie dziecku jak oraz rodzicom - pięknych i niezapomnianych chwil, począwszy od pierwszych kąpieli malucha do jego samodzielności, kiedy to zaczyna korzystać z nocnika.”
Podstawkę Igor wykorzystuje w całym domu. Tam gdzie nie może sięgnąć pomaga mu jego kolega. Nie lubię tego gdy grzebie mi w kosmetykach ale nie boje się, że spadnie. Wszystkie te białe elementy jest to guma anty poślizgowa :-) Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Tutaj widzimy duży nocnik. Pełny nocnik, który służy do najczęstszego siusiania w domu.
Jakość wykonania jest o niebo lepsza od nocnika, który posiadaliśmy w domu. Całkiem inny kształt i tyle pomocnych elementów, które dbają o bezpieczeństwo podczas sikania.
Jako trzeci element mamy nakładkę. Ona jest przydatna w wyjazdach. U rodziny czy znajomych nie będę liczyć na nocnik. Biorę ze sobą nakładkę i bez na mniejszego problemu sadzam dziecko. Nie wpadnie do kibelka. Nie zjedzie w raz z nakładką bo tu też zadbali o anty poślizg. Dziecko nie obij się obcej toalety bo widzi znajomy wzór i kolor. Na Maltex Baby zawsze można liczyć. Nawet w tych nagłych wypadkach.

2 komentarze :

  1. Fajny zestaw :) u nas był tylko nocnik na nakładka ale podstawa też fajna :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Podstawka jest bardzo praktyczna gdy dziecko chce być samodzielne. Jak wiadomo dzieci są niższe i nie zawsze sięgają do kibelka czy umywalki :-)

      Usuń