Fotoksiążka Saal Digital - Recenzja

Ostatnimi czasy mam trochę trudniejsze, życie blogowe i nie publikuje tak często, a nawet za przestałam na jeden miesiąc.
Próbuje się po zbierać i nad robić zaległości.
Nie zanudzając!
Chce wam trochę opowiedzieć o Fotoksiążce od Saal Digital


Pewnie jesteście ciekawi skąd ją mam?
Otóż pewnego razu zobaczyłam reklamę na FB. Przetestuj Fotoksiążkę o wartości 200 zł. Wypełniłam formularz i się zgłosiłam. Na drugi dzień był już mejl z potwierdzeniem.
W owym mejlu wszystko było wyjaśnione.
Najpierw ściągnij aplikacje potem wybierz rodzaj i wklejaj zdjęcia jak masz ochotę...


Wszystko było bardzo proste i wytłumaczone jak dla przedszkolaka.
Byłam mega zadowolona.
Od momentu zatwierdzenia do momentu gdy już była w moich rękach minęło tylko 3 dni. Byłam mega zaskoczona ekspresową obsługą.


Szablony w jaki sposób możesz umieścić zdjęcia były przeróżne.  Moim wyborem było jedno duże zdjęcie na pół kartki. Mój format to 19x19.Książka ma 26 stron, które zaczyna się od 125 zł plus wszystkie dodatki.
Chciałam by książka była jak najbardziej klimatyczna i przejrzysta. Zdjęcia miały wyglądaj jak od fotografa w domowym albumie.


Zaczynając od początku książki. Okładkę jak i rodzaj można wybrać sobie samemu.  Można sobie też wybrać swoje rodzinne zdjęcie, a pod spodem napis Rodzina. Można narzucić tło od nich bez żadnych dodatków.
Mnie urzekły te niebieskie kwiatki na ceracie jak u babci na stole. Pamiętam jak kiedyś babcia miała taką ceratę w kuchni. Odrazu urzekł mnie ten wzór.
Moja okładka jest w twardej oprawie z wypełnieniem, co daje jej wygląd takiej solidnej książki na lata. Taka okładka to dodatkowy koszt. Warto zainwestować bo wytrzyma dłużej.Jeżeli chodzi o papier fotograficzny, jest to solidna jakość.
Jest to gruby papier z błyszczącą powłoką.
Dobrze sklejony bez oznak niechlujstwa.
Trzeba bardzo zwracać jak umieszcza się zdjęcia. Jak umieścisz na stronie tak wydrukują. Czasem bliżej środka, a czasem dalej. Można mieć margines, a można go ominąć.
Jeżeli masz zdjęcie całą rodziną w poziomie to możesz wrzucić jedno na dwie strony, a efekt będzie piękny bo nie ma zszyć strony tylko jest płaskie łączenie. To na wielki PLUS.


Oferty producenta z którymi ja się zgadzam :-) 

Płaskie łączenie stron
Bez zagięcia na środku - pozwala na rozmieszczenie zdjęć idealnie
na płasko
Saal Digital rezygnuje z umieszczania loga na swoich produktach. Na życzenie również bez kodu kreskowego.

Indywidualna liczba stron

Możliwe bezproblemowe dodawanie po dwie strony

Błyskawicznie

Dzięki produkcji trwającej z reguły 1-2 dni, gwarantujemy błyskawiczną przesyłkę 

Trwałość kolorów

Dajemy Ci 75 lat gwarancji na trwałość kolorów

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz